Tümü

  BUKET AYTEKİN İLE ACCESS BARS

  Buket Aytekin ile Gökyüzü Sanatsal İyilik Vakfı’nda tanıştığımızda Access Consciousness’den bahsetti. Şizofreni tanısı konan kişiler ve kadın sığınma evindeki kadınlar için bu sistemi uyguladığını duyunca ilgimi çekti. Yaşamımızı kolaylaştırmayı ve güzelleştirmeyi hedef edinmiş bir kadın O. Elindeki sihirli değneği ile renklendiriyor adeta, o renkleri solmuş gri hayatımızı. Kendimizi daha iyi hissetmemizi ve hayata sımsıkı tutunup huzurla geleceğe bakmamıza vesile oluyor eğitimleri ve seansları ile.

  Buket’e konuyla ilgili merak ettiklerimi sordum. Eminim bu ilginç konu sizin de ilginizi çekecektir.

  Kendinizi tanıtır mısınız bize. Buket Aytekin kimdir, hangi eğitimleri aldınız ve Access Consciousness ile nasıl tanıştınız? 

  Öncelikle sizinle yollarımızın kesiştiği için ve bu fırsatı verdiğiniz için sonsuz şükran duyuyorum.

  İzmir’liyim, evli ve bir kız çocuğu annesiyim. Buket hep seçimlerini gerçekleştirebilmiş bir birey. İlkokulda turizmci olma hayalimi Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünü okuyarak ve senelerce otel sektöründe çalışarak gerçekleştirdim.

  Ortaokulda Reiki ile tanıştım. Biliyorum ilk duyduğunuzda ne kadar erken bir yaş diyebilirsiniz fakat, benim hep bir arayışım vardı. Access Consciousness sisteminin içerisinde 4. Yılım. Access sisteminde eğitimler yenilikler bitmez. Aldığım eğitimlerin sayısını bilemiyorum ve her gün yeni bir eğitim için seçimler yapıyorum.

  Benim bu sistem ile tanışma hikâyem oldukça komik. Hediyeleşme olarak adlandırdığımız; sistemi bilenler ve sadece seans almak isteyenlerin buluştuğu bir etkinliğe davet edildim. Arabada giderken; 80 kuşağı bilir, çizgi filmlerde bir omuzdan melek çıkar seni iyiliğe yönlendirir. Diğer omuzdan şeytan çıkar seni yoldan çıkarmaya çalışır aynı bunu yaşıyordum. Bir yanım “ne işin var dön evine” derken bir yanım” git sana iyi gelecek” dedi ve ben gitmeyi seçtim.

  Seansı aldım sedyede oturdum. Ben bu sistemin eğitmeni olacağım en yakın eğitim tarihi ne zaman diye sorduğumu çok net hatırlıyorum. İşte o dakika benim Access Consciousness maceram başladı.

  HAYAT BANA KOLAYLIK, NEŞE VE İHTİŞAMLA GELİR 

  “Hayatımızın yönünü değiştirecek teknikler vaat ediyor Access size” “Herkes kendinin uzmanı olacak”  diyorsunuz, bu nasıl gerçekleşecek?

  Access Consciousness bize hayatta hep bastırdığımız bir yanımızı; soru sorma ve soruda kalmayı öğretiyor. Şu anki yaşamınızı arzu ettiğiniz şekilde yaşamıyorsanız, bunu yaratan nasıl bir bakış açınız var? Ya o bakış açınızı değiştirmek için kendinize izin verseydiniz? İşte biz bu sistemin içerisinde soru sorarak daha fazla olasılık, seçim kapıları açıyoruz.

  SİZİN BAKIŞ AÇINIZ REALİTENİZİ YARATIR
  REALİTENİZ BAKIŞ AÇINIZI YARATMAZ

  Siz hangi bakış açılarını seçmeyi arzu ediyorsunuz? İşte biz bu sistemin içerisinde soru sorarak daha fazla olasılık, seçim kapıları açıyoruz.

  Access Consciousness’ın dünya çapında 170’den fazla ülkede, 10.000’den fazla kolaylaştırıcısı olduğunu söylüyorsunuz. Kolaylaştırıcı, kimlerdir, nasıl bir eğitimleri vardır ve nasıl kolaylaştırıyorlar bize hayatı? 

  Kolaylaştırıcılar 3 farklı kolaylaştırıcıdan Access Bars eğitimi almış kişilerdir. Eğer sürekli soru sormaya gönüllüyseniz, hayatın tümü size kolaylık neşe ve ihtişamla gelecektir. Access sisteminde kolaylık kavramı çok işlenir.

  Her sabah ve akşam onar defa  “HAYATIN TÜMÜ BANA KOLAYLIK, NEŞE VE İHTİŞAMLA GELİR” derseniz bu hayatınızda hangi alanları açar?

  BLOKAJLAR SERBEST BIRAKILIP SİLİNİR

  Access Consciousness’de başımızda bulunan 32 noktadan oluşan bir dizin olan “barlar” dan bahsediyorsunuz. Aklım karıştı! Enerji, çakralar derken bir de barlar çıktı karşımıza. Biraz açabilir misiniz bu tanımlamayı?

  Hayatınızda yarattığınız herhangi bir sınırlama; düşüncelerinize, fikirlerinize, tutumlarınıza, kararlarınıza ve inançlarınıza bağlıdır. Başımızın üzerinde iyileşme, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma. Ayrıca, cinsellik, para ve benzeri şeylerle ilgili düşüncelerimizin, fikirlerimizin, duygularımızın, inançlarımızın ve kararlarımızın depolandığı 32 enerjetik, elektrik şarj deposu bulunur.

  Hafifçe Bars noktalarına dokunduğumuzda ve sizi her zaman mümkün olduğunu bildiğiniz hayata sahip olmaktan alıkoyan kilitlenmiş enerjiler temizlemeye başlar. Burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp silinir. Tıpkı bilgisayarımızdaki gereksiz dosyaları sildiğimiz gibi.

  Yaklaşık bir, bir buçuk saat süren “The Bars” seansı sırasında beyin dalgaları, çocukluktan gelen davranış biçimleri, inanç sistemleri ve bakış açıları temizlendikten sonra, hayatınızda daha çok “var olabilmeye, anda kalabilmeye” başlarsınız. Yani geçmişinizi geleceğinize yansıtmadan tam anlamıyla geleceğinizdeki olasılıkları, kısaca hayatınızı değiştirebilirsiniz.

  ACCESS CONSCİOUSESS  YAŞAMINIZI DEĞİŞTİRİR 

  Herkese öneriyor musunuz bu yöntemi? Şifalanmak ve sağlıklı bir yaşam sürmek isteyen bir kişi için Access’in öneminden bahsedebilir misiniz? 

  Eğer siz de artık yaşantınızı farklı bir yerden işlemek istiyorsanız, Access Consciousness ile size sunacağımız araç ve tekniklerle, hayatınızda iyi gitmediğini düşündüğünüz her şeyi hemen değiştirebilirsiniz. Her seans birbirinden farklıdır. Oluşacak en kötü netice bedeninize muhteşem bir masaj yapılmış gibi rahatlamanızdır. Olabilecek en iyi sonuç ise tüm yaşamınız değişebilecektir.

  Access Consciousess öyle bir sistem ki çocuklar ve bebekler bu seanslardan olağanüstü şekilde yararlanırlar. Onlar yetişkin insanlara göre daha bariyerizdir, peki bu ne anlama gelmektedir? Bebeklerin ve çocukların bedenlerinde ve var olmalarındaki hızlı değişimlere çok daha fazla gönüllü olmalarıdır.

  Çocuklarda Bars seansları çok daha hızlı yapılabilir. Seans sürecinde sıklıkla tutulan noktanın yeterli sürede tutulduğunu ve ne zaman diğer noktaya geçilmesi gerektiğini söylerler. Bebekler ise çok daha hızlıdır. Bu sistemden herkesin faydalanabilmesi için neler mümkün?

  YORGUN RUHLAR, ZİHİNSEL BERRAKLIK KAZANIYOR 

  Gökyüzü Sanatsal İyilik Vakfı çatısı altında, kadın sığınma evlerinden gelen kadınlara seanslar uyguluyor ayrıca, bir rehabilitasyon merkezinde şizofreni tanısı konan güzel ruhlarla çalışıyorsunuz. Access’in nasıl bir etkisi oluyor çalıştığınız kişilerde, hayatları nasıl değişiyor? Örneklerle anlatmanız mümkün mü?

  Öncelikle iki çalışmayı da insanların hayatlarına dokunabilmek adına büyük bir zevkle gönüllü olarak yaptım. Kadın sığınma evleri projesi sevgili vakfım sayesinde gerçekleşti. Gelen güzel ruhlara seanslar düzenledik. Amacımız oraya gelen güzel yorgun ruhların daha fazla zihinsel berraklık kazanmalarını sağlamak, motivasyonlarını arttırmak ve daha kolay iletişim kurmalarını sağlamak ve depresyon, panik atak gibi durumları ortadan kaldırmak. İlk başta seansa ve konuya tepkili olanlar bile 2. Hafta sonrası daha rahat uyuduklarını, zihinlerindeki berraklığı fark ettiklerinde bizden bir gün içinde iki seans almak ister duruma geldiler.  Bundan daha iyi nasıl olur?

  Rehabilitasyon merkezindeki çalışmam uzun sürdü. Güzel ruhum ile çalışma sonuçlarımız şahane. Oldukça gergin, göz teması kurmaktan kaçınan, saldırgan (bıçak ile çevresine saldıran) mutsuz ve depresif modu çok yüksek olan bir güzel varlığa tam bir sene seanslar verdim. Seans süreleri ilk beş dakika ile başladı 6 ayın sonunda 40 dakikaya ulaştık. Anneye karşı tepkileri olan bu güzel kız; en son annesi ile kahve içiyordu günü değerlendirme sohbetleri eşliğinde. Seanslar sonrası verdiğim ödevleri yaptı, dinlediği depresif müzikleri ve dizileri değiştirdik, hayatına neşe kattık. Bu çalışmalar tek taraflı değil onun seçimleri ile başardık. Ve sonuç part time çalışan, insan içine karışan, aile ilişkileri sevgiye dayanan bir güzel kız.  Bundan çok daha iyi nasıl olur? Şimdi sırada neler var?

  ACCESS BARS’IN POZİTİF NÖROLOJİK ETKİSİ

  Nasıl oluyor da, başımıza yaptığınız dokunuşlar ile beynimizde ve bedenimizde sıkışıp kalan eski enerjiler serbest kalıyor ve beynimizde biriken çöpler dışarı atılabiliyor? 

  Anlam yüklediğimiz her şeyi beynimizde depolarız. Beyin adeta geçmiş yaşamlardan ve bu yaşamdan gelen, milyonlarca yıllık düşünce, önemseme ve tutumları hafızasına atan, dev bir bilgisayar gibidir.

  Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp silinir. Tıpkı bilgisayarımızdaki gereksiz dosyaları sildiğimiz gibi.

  Bir diğer bahsetmek istediğim konu yapılan araştırmalar. Dr. Terrie Hope PhD, DNM, CFMW Kasım 2017’de Journal of Energy Psychology: Theory, Research, and Treatment (Enerji Psikolojisi Dergisi: Teori, Araştırma ve Tedavi)’ta 90 dakikalık bir Access Bars seansının depresyon ve anksiyetenin şiddetinde belirgin bir azalma gösterdiğine dair sonuçları anlatan bir makale yayınladı. İleri araştırma 2015 yılında öncü nörobilimci Dr. Jeffrey L. Fannin tarafından, 60 katılımcıyla yapıldı. Access Bars’ın alan kişinin üzerinde ileri seviye meditasyon yapanların deneyimlediği gibi pozitif nörolojik etkisi olduğunu – ve anında sonuç verdiğini keşfetti.

  İncelemek isteyen olur ise araştırma linkini paylaşalım. LİNK

  Hayatımızın dönüşümü ve değişimi için sizinle kaç seans yapmalıyız? Sizin eğitimleriniz sonrası geri dönüşler nasıl oluyor? 

  Bu tamamen size kalmıştır. Kendinizi ne kadar iyi hissetmek isterdiniz? Yaşamınızın daha ne kadar kolay olmasını isterdiniz? Süreç, doğrusal bir süreç değildir, yani aynı belirtiler ve rahatsızlık için bir kişide tek seansta netice alınabileceği gibi, bir başka kişide netice daha fazla seans sonucu alınabilir ve bunda herhangi bir yanlışlık yoktur. Sadece farklıdır. Netice seans uygulanan kişi ve bedeni tarafından belirlenecektir.

  Siz değişimi GERÇEK ne kadar çabuk alıp kabul etmeyi seçiyorsunuz? Biz seanslar ve eğitimler sonrası kişi seçerse büyük değişimler yaşıyoruz. Bundan çok daha iyi nasıl olur? Birçok kişi ile karşılıklı birbirimizin hayatlarına dokunduğumuz için çok şanslıyım. Şimdi sırada neler var? Kimler ile yollarım kesişecek?

  DEPRESYON, PANİK ATAK, MİGREN VE ACCESS BARS SEANSI

  Access Consciousness kolaylaştırıcısı olmak isteyenler veya bu yöntemi öğrenip kendi hayatları için uygulamak isteyenler ne yapmalı, hangi eğitimleri almalı? 

  Access Consciousness sistemini öğrenip kendi hayatlarına uygulamak isteyenler kendilerine sorsunlar bakalım; hangi kolaylaştırıcı onlara katkı olur? Ve enerjiyi takip etsinler. Benim gibi sistemimize kayıtlı birçok kolaylaştırıcı (eğitmenlerimiz) var. Bir günlük eğitim ile sistemi ve seansı nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz. Kolaylaştırıcı (eğitmen) olmak için üç farklı kişiden Access Consciousness almanız gerekiyor.

  Eklemek istediğiniz başka bir konu varsa zevkle dinleyeceğim.

  Access Bars ’ın etkileri bilimsel olarak doğrulanmıştır, her insan için bireyseldir ve seanstan seansa farklılık gösterir. Bununla birlikte, katılımcılar bir Access BARS seansının yardımcı olduğu konular;  gelişmiş fiziksel sağlık, daha fazla zihinsel berraklık ve azalmış stres, motivasyon artışı ve daha kolay iletişim, neşe, mutluluk, şükran, nezaket ve huzur duygularında belirgin artış, daha derin rahatlama ve migren ve uykusuzluk üzerinde pozitif etkiler, zihin sağlığında artış: depresyon, panik ataklar, DEB, DEHB & OKB semptomlarında azalma ve daha fazla sezgisel farkındalık. Bir gün herkesin bu deneyimi yaşaması dileği ile. Hayatın tümü her birinize kolaylık, neşe ve ihtişamla gelsin. Seçim ve soruda kalın.

  Çok teşekkür ediyorum açıklayıcı bilgileriniz için. En kısa zamanda sizinle Access Bars seansı almak isterim. 

  Yorumun benim için değerli

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.