Tümü

  Fatih Türkmenoğlu İle Instagram Canlı Yayını

  makeawishturkiye'in profil resmi

  Hayati Tehlikeli hastalıklarla mücadele eden, 3-18 yaş arası dilek çocuklarımızın dileklerini gerçekleştirmek adına başlattığımız, Doğum günü bağışı dilek söyleşileri, #WishTalks serimizin bu haftaki konuğu, Fatma Erdem ile 12.10.2020 tarihi saat 21:15’de @makeawishturkiye instagram hesabımızda canlı yayında dilek çocuklarımız, onların dilekleri, bizlere nasıl ulaştıkları ve imkansız gibi gördükleri dileklerinin nasıl gerçekleştiği üzerine keyifli bir program gerçekleştireceğiz. Dilek çocuklarımız için yüreği iyilikle dolu herkesi canlı yayınımıza bekliyoruz…

  İNSTAGRAMN CANLI YAYIN

  14 Ekim Doğumgünüm🎂
  Bu yılki doğumgünü dileğim Kübra’nın hayalinin gerçek olması🙏
  Bu sene sizlerden hediye istemiyorum.
  Doğum günümü Bir Dilek Tut Derneği/Make A Wish Türkiye 3-18 yaş arası hayati tehlike taşıyan hastalıklarla mücadele eden çocukların dilekleri için bağışlıyorum.
  Yeni yaşımda benim de dileğim 8 yaşındaki lösemi hastası olan Kübra ve onun gibi hastalıklarla mücadele eden çocukların hayallerini gerçekleştirmek.
  Kübra’nın en büyük hayali masaüstü bilgisayar sahibi olabilmek.
  Kübra’nın hayaline katkı sağlamak için biyografimde bulunan linke tıklayarak dilediğiniz kadar bağış yapabilir ve çocukların yüzlerinde kocaman gülümsemeye neden olabilirsiniz.

  Yorumun benim için değerli

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.